Početna » Nišlije savladale Mladost iz Lučana

Nišlije savladale Mladost iz Lučana

0

Fudbaleri Radničkog izu Niša pobedili su u 27. kolu Superlige ekipu Mladosti iz Lučana, 3:0 (1:0).

Tako su igrači sa Čaira konačno došli do bodova i prekinuli seriju od četiri uzastopna poraza.

S druge strane, Lučanci su posle nerešenog rezultata sa Partizanom (1:1) razočarali i zabeležili drugi uzastopni poraz na strani.

Radnički je poveo u 19. minutu, mrežu gostiju zatresao je Vanja Ilić.

Tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u nastavku videli još dva gola domaćina.

I to u razmaku od samo jednog minuta prvo je Nemanja Belaković u 77. pogodio za 2:0, da bi tačku na pobedu minut kasnije stavio Nigerijac Dele.

U narednom kolu Radnički 3. aprila gostuje Spartaku u Subotici, dok je Lučanci istog dana dočekuju ekipu Radničkog 1923 iz Kragujevca.