Početna » Partizan izgubio u Nišu

Partizan izgubio u Nišu

0
Fudbaleri Partizana izgubili su u Nišu od Radničkog rezultatom 2:1 u 18. kolu Superlige Srbije i tako izgubio prvo mesto na tabeli na kojem se nalazio tokom većeg dela jesenje polusezone.

Crno-beli su poveli golom Saldanja u 53. minutu, ali su domaći preokrenuli pogocima Petrova u 67. iz penala i Ilića u 73. minutu.

Posle nezanimljivog prvog poluvremena, u kojem su domaći ipak imali nekoliko poluprilika za gol, u nastavku je meč po očajnom terenu bio znatno zanimljiviji.

Partizan je poveo pogotkom Saldanje, posle odlične asistencije Belića, ali nije prikazao bolju igru u odnosu na prvi period.

Ipak, 15 minuta kasnije sudija je Ivković je dosudio jedanaesterac za domaće posle duela u skoku, a Petrov je pogodio mrežu.

Gosti su poveli posle kornera, jer je mladi Ilić pogodio sopstveni gol.

U nastavku trener Partizana uveo je u igru sve napadače sa klupe, ali crno-beli nisu uspeli da ugroze gol Radničkog

“Naši igrači su odigrali fantastičan meč, hrabro i borbeno od prvog do poslednjeg minuta, nisu odustali ni posle primljenog gola i na kraju se sve isplatilo!”, rečeno je iz niškog kluba.