Početna » Sedam medalja i visoko treće mesto za rvače iz Niša na Prvenstvu centralne Srbije

0
Ekipa RK Konstantin Veliki iz Niša postigla je izuzetne rezultate na Prvenstvu Centralne Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom. Sa sedam takmičara i sedam osvojenih medalja, od kojih jednu zlatnu, četiri srebrne i dve bronzane, ekipa je pokazala izvanrednu formu.

U ukupnom plasmanu, RK Konstantin Veliki zauzeo je visoko treće mesto.

Među osvajačima medalja ističu se Đorđe Radojković, koji je osvojio zlatnu medalju u kategoriji do 60kg u konkurenciji do 20 godina, dok je Ilija Dončić zauzeo treće mesto u istoj kategoriji. Marko Stanković, Nikola Pešić, Petar Đorđević i Damjan Zdravković doprineli su uspehu kluba osvajanjem srebrnih medalja, dok je Danilo Veličković osvojio bronzanu medalju.